Regulamin

1. Właścicielem i administratorem strony gielda.misjapokolen.org jest Misja Pokoleń, z siedzibą w Krakowie, ul Ujejskiego 8/1, tel. 012 3120552, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Wszystkie zasoby na stronie gielda.misjapokolen.org są bezpłatnie dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Również udostępnianie własnych materiałów jest bezpłatne i nieodpłatne.

3. Dokonanie rejestracji oznacza akceptację poniższego regulaminu oraz zobowiązanie do jego przestrzegania.

4. Użytkownik strony ma prawo do pobierania, modyfikowania i wykorzystywania treści zamieszczonych na tej stronie w celach nieodpłatnych (licencja Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne).

5. Umieszczane na stronie materiały nie mogą naruszać praw osób trzecich (w tym praw autorskich), użytkownik umieszczający wpis na stronie w pełni odpowiada za jego zawartość.

6. Umieszczane wpisy powinny stosować się do ogólnych zasad, nie dopuszcza się używania sformułowań powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe i innych mogących naruszać dobre imię kogokolwiek. Strona służy dzieleniu się materiałami pomocnymi przy prowadzeniu najrozmaitszych zajęć dla dzieci, nie jest miejscem polemik religijno-światopoglądowych czy też teologicznych.

7. Wszystkie wpisy powinny być w zgodzie z Wyznaniem Wiary Misji Pokoleń.

8. Administrator strony ma prawo do usuwania wpisów, które jego zdaniem naruszają postanowienia tego regulaminu bez wcześniejszego informowania autora wpisu. Decyzja administratora jest wiążąca. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefoniczny.

9. Administrator strony ma prawo ograniczyć korzystanie z serwisu osobom nagminnie łamiącym regulamin po wcześniejszym zawiadomieniu użytkownika. W takiej sytuacji użytkownik nie ma prawa do korzystania z serwisu, do czasu złożenie u administrator wniosku o przywrócenie jego konta oraz zobowiązania do przestrzegania niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Misja Pokoleń
ul. Ujejskiego 8/1, 30-102 Kraków
Tel. 12 312 05 52
e-mail: biuro@misjapokolen.org

Wsparcie

Pieniądze w kraju można wpłacać na konto:
IDEA BANK 22195000012006000254620002

Pieniądze z zagranicy można wpłacać na konto:
IEEAPLPA PL92195000012006000254620003

facebook